3A968440-0EF8-408B-BC30-0012DCE2F313.JPE

AFFILIATE

Vydělávejte na na svých sociálních sítích pomocí našeho affiliate programu.

Pro influencery či majitele blogů jsme si nově připravili affiliate program, se kterým můžete svým sledujícím nabídnout jedinečný zážitek a ještě na tom vydělat. Nabízíme systém provizí a partnerství s prvním a jediným průhledným hotelem v ČR!

  • Provize

    Za každou objednávku realizovanou prostřednictvím vašeho webu získáte provizi. Pokud si někdo koupí jednu noc pro dva, získáte provizi 150 Kč.

  • Partnerství se Skyhomes.cz

    Jsme první a jediný průhledný hotel na českém a slovenském trhu a plánujeme postavit Skyhome na několika místech ČR. Jedinečný zážitek je pro nás důležitý. Zákazníkům, kteří k nám přijdou přes vaše stránky, zaručujeme kvalitní servis od objednání až po check-out.

  • Vyplácení

    Na konci každého měsíce se telefonicky spojíme a vyplatíme vám provize za každý uskutečněný pobyt. Online přehled provizí bohužel nemáme ale při každé rezervaci (po připsání částky na účet) s vaším promokódem vás informujeme. Nezáleží na tom, zda vedete blog či velký komerční projekt. Rádi spolupracujeme s nováčky i profesionály v online světě.

  • Všem, kteří se ubytují přes Váš promokód nabízíme: prioritní termín ubytování, delší platnost dárkového voucheru a Affiliate partnerům nabízíme prohlídku a možnost si Skyhome individuálně nafotit či natočit pro své sociální sítě či blog.

V případě zájmu vyplňte následující formulář a my vám na email zašleme odkaz na fotografie v plné kvalitě.

Děkujeme! Už k vám letí email se všemi informacemi.