3A968440-0EF8-408B-BC30-0012DCE2F313.JPE

AFFILIATE

Vydělávejte na na svých sociálních sítích pomocí našeho affiliate programu.

Pro influencery či majitele blogů jsme připravili affiliate program, se kterým můžete svým sledujícím nabídnout jedinečný zážitek a ještě na tom vydělat. Nabízíme systém provizí a partnerství s prvním a jediným průhledným hotelem v ČR!

  • Provize

    Za každou objednávku realizovanou prostřednictvím vašeho webu získáte provizi. Pokud si někdo koupí jednu noc pro dva, získáte provizi 150 Kč.

  • Partnerství se Skyhomes.cz

    Jsme první a jediný průhledný hotel na českém a slovenském trhu a plánujeme postavit Skyhome na několika místech ČR. Jedinečný zážitek je pro nás důležitý. Zákazníkům, kteří k nám přijdou přes vaše stránky, zaručujeme kvalitní servis od objednání až po check-out.

  • Vyplácení

    Na konci každého měsíce se telefonicky spojíme a vyplatíme vám provize za každý uskutečněný pobyt. Online přehled provizí bohužel nemáme ale při každé rezervaci (po připsání částky na účet) s vaším promokódem vás informujeme. Nezáleží na tom, zda vedete blog či velký komerční projekt. Rádi spolupracujeme s nováčky i profesionály v online světě.

  • Všem, kteří se ubytují přes Váš promokód nabízíme: prioritní termín ubytování, delší platnost dárkového voucheru a Affiliate partnerům nabízíme prohlídku a možnost si Skyhome individuálně nafotit či natočit pro své sociální sítě či blog.

V případě zájmu vyplňte následující formulář a my vám na email zašleme odkaz na fotografie v plné kvalitě.

Děkujeme! Už k vám letí email se všemi informacemi.

skyhomelogo.png