top of page
Flying-open-white-gift-box-with-ribbons-Graphics-6940714-2-580x386.png

Stavíme novou bublinu v Krušných horách. 🥳

Podívejte se a rezervujte si pobyt.

Bublinový hotel

Přijďte si užít dokonalý odpočinek pod hvězdami v průhledném jednopokojovém Bubble Hotelu s 360 stupňovým výhledem, který čeká na klidném místě na soukromé zahradě.. Nenajdete u nás stěny, strop ani dveře, ale výhled z postele rovnou na mraky, měsíc, hvězdy, východ a západ slunce. Skyhome je to pravé místo pro odpočinek, kde vás žádný komár budit nebude.

DSC02235.jpg

Obloha jak na dlani

Uvnitř pokoje se vytvoří úžasná atmosféra. Kladli jsme také důraz na pohodlí a zařídili sezení ze sedacích pytlů, ze kterých se díváte přímo na hvězdy ještě z většího pohodlí. Určitě se před rezervací podívejte na počasí. Pokud máte rádi déšť, rezervujte si dešťivou noc a usínejte pod zvukem padajících kapek.

DSC02523.jpg
DSC02029.jpg
DSC02293.jpg

Kde se Skyhome nachází?

Skyhome najdete 30 minut od centra Prahy na oploceném pozemku, kde budete mít v noci dostatečné soukromí a klid. Dostanete se k nám i MHD!  Přesnou polohu Skyhome prozradíme až po sjednaném termínu ubytování, abychom návštěvníkům zachovali co možná nejklidnější prostředí.

DSC01977.jpg

Co u nás najdete?

Najdete u nás vše, co budete potřebovat. Veliké pohodlné dvoulůžko, sezení z pohodlných sedacích vaků se stolem, knihy, ledničku, zásuvky, topení a venkovní toaletu a sprchu. Večer při pozorování hvězd si můžete nalít láhev šampaňského, kafe, čaj nebo víno.  Ráno na vás bude čekat lehká snídaně, kterou si užijete naplno s výhledem na východ slunce. Kávovar, rychlovarnou konvici, příbory, skleničky a talíře u nás samozřejmě najdete. Klid u čtení knih a polehávání v posteli, které vám okolní prostředí nabídne určitě nezapomenete. 25 metrů čtverečních pod hvězdami s pohodlím domova a hromadou romantiky určitě nezapomenete.

DSC02257.jpg
IMG_3275.JPG
FBUN5606.JPG

Fotografie naší návštěvnice: Hanka K.

Fotografie naší návštěvnice @adifelix_

Skyhome najdete 30 minut od centra Prahy na oploceném pozemku, kde budete mít v noci dostatečné soukromí a klid. Dostanete se k nám MHD nebo Vás vyzvedneme autem. Přesnou polohu Skyhome prozradíme až po sjednaném termínu ubytování, abychom návštěvníkům zachovali co možná nejklidnější prostředí. 

A co dál? 

Rezervujte si svůj zážitek, či někomu udělejte radost dárkovým voucherem.

Screenshot 2022-08-17 at 19.29.29.png
bottom of page