skyhomelogo.png
IMG_5449.jpg

Jediný kompletně průhledný glamping v ČR

Příjemné propojení klidu a pohodlí.

Přijďte si užít dokonalý odpočinek pod hvězdami. Skyhome je průhledný jednopokojový Bubble Hotel s 360 stupňovým výhledem, který čeká na klidném místě na soukromé zahradě.. Nenajdete u nás stěny, strop ani dveře, ale výhled z postele rovnou na mraky, měsíc, hvězdy, východ a západ slunce. Skyhome je to pravé místo pro odpočinek, kde vás žádný komár budit nebude. 

Východ slunce přímo před vámi.

Skyhome jsme nasměrovali tak, abyste se probudili s východem slunce přímo před vámi a usínali se západem slunce za vámi. Uvnitř pokoje se vytvoří úžasná atmosféra. Kladli jsme také důraz na pohodlí a zařídili sezení ze sedacích pytlů, ze kterých se díváte přímo na hvězdy a západ slunce z ještě většího pohodlí. Určitě se před rezervací podívejte na počasí. Pokud máte rádi déšť, rezervujte si dešťivou noc a usínejte pod zvukem padajících kapek.

DSC_0613-Edit_edited.jpg
IMG_5451.jpg

Kde se Skyhome nachází?

Skyhome najdete 30 minut od centra Prahy na oploceném pozemku, kde budete mít v noci dostatečné soukromí a klid. Dostanete se k nám MHD nebo Vás vyzvedneme autem. Přesnou polohu Skyhome prozradíme až po sjednaném termínu ubytování, abychom návštěvníkům zachovali co možná nejklidnější prostředí. 

Co u nás najdete?

Najdete u nás vše, co budete potřebovat. Veliké pohodlné dvoulůžko, sezení z pohodlných sedacích vaků se stolem, knihy, zásuvky, topení a venkovní toaletu a umyvadlo. Večer při pozorování hvězd si můžete nalít láhev šampaňského, kafe, čaj nebo víno.  Ráno na vás bude čekat lehká snídaně, kterou si užijete naplno s výhledem na východ slunce. Příbory, skleničky a talíře u nás samozřejmě najdete. Klid u čtení knih a polehávání v posteli, které vám okolní prostředí nabídne určitě nezapomenete. 

28 metrů čtverečních pod hvězdami s pohodlím domova a hromadou romantiky určitě nezapomenete.

IMG_5418.jpg

Navštivte jedno z našich netradičních míst a užijte si netradiční zážitek! 🎉  Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře, nebo zavolejte Barče na číslo +420 720 375 513.

Kontakt

Jana Zajíce 24

400 11 Ústí nad Labem

Telefon: + 420 720 375 513 Barča

e-mail: info@skyhomes.cz

IČ 04528751

  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram
skyhomelogo.png