Často se ptáte

Jsem ve Skyhome v bezpečí?


Ano! Skyhome jsme postavili dostatečně daleko od civilizace tak, aby jste měli soukromí ale jsme dostatečně blízko, aby jste se cítili bezpečně. Nacházíme se na soukromé oplocené zahradě a v době vašeho pobytu na zahradu nikdo nepůjde.
Jak je to se soukromím?


Skyhome jsme postavili na oplocené zahradě.
Jaká je uvnitř teplota?


Bublinu v zimě vytápíme hodinu před vaším příjezdem a topení po dobu vašeho pobytu necháváme zaplé. Protože ale bublina není zateplená a nafukujeme čerstvým vzduchem, vemte si prosím teplejší oblečení - teplé ponožky, svetr a nejlépe teplé (nebo nějaké) bačkory, protože studený vzduch jde od podlahy. Máme také vytápěnou matraci, která se postará o teplíčko až půjdete spát. V létě klimatizujeme a jsme schopni udělat uvnitř příjemně, pokud je venku aspoň 28 stupňů celsia. Pokud je nad 28, checkin doporučujeme nejdříve v 18:30, kdy je Skyhome ve stínu.
V jakém počasí se mohu ubytovat?


Ubytovat se můžete v jakémkoli počasí, nicméně pokud je venku v noci pod 9 stupnů celsia, nejsme schopni Skyhome uvnitř vytopit a doporučujeme se dobře obléknout - postel ale máme pro tyto případy vyhřivanou. Osobně vám doporučuji se ubytovat v bouřce, pokud se nebudete bát. Usínat pod padajícím deštěm je skvělý zážitek!
Parkování


Zaparkovat můžete před vjezdem na oplocený pozemek a poté pěšky k ubytování.
Jaké máte sociální zařízení?


Máme mobilní toaletu (toiku) a mobilní kempovací umyvadlo s mýdlem kousíček od ubytování. Protože jsme glamping, sprchu, wifi a tekoucí vodu uvnitř Skyhome nenajdete ale telefonní signál a LTE internet ano. Uvnitř ale pro vás máme připravené kafe a čaj z Dolce Gusto kávovaru :).
Kde naleznu snídani?


Snídaně na vás bude čekat po celou dobu Vašeho pobytu uvnitř pod poklopem. K snídani si můžete dát kafe či čaj z veliké termosky tak, jako v hotelu.
Rezervoval jsem si ubytování, co s sebou?


1) Pokud k nám dorazíte v zimě, vemte si prosím teplé ponožky, pohodlné tepláky a svetr. 2) Vemte si foťák nebo mobil pro hezké fotografie 3) S sebou si můžete vzít nějakou zábavu - karty, svou oblíbenou knihu nebo něco, u čeho si odpočnete. 4) Pokud máte zájem o nějakou speciální přípravu - romantickou výzdobu, speciální šampaňské nebo víno, tak nás kontaktujte na 775522221 nejméně 2 dny před pobytem.
Kolik u vás stojí pobyt?


Za jednu noc u nás zaplatíte 2990Kč za dvě osoby. V ceně je snídaně. Můžeme vám vystavit voucher bez datumu, nebo si rovnou prostřednictvím formuláře zarezervujte svůj pobyt.
Může se mnou hodný pejsek?


Omlouváme se, ale i hodného pejska bude přitahovat průhledná zeď a může se tlapkami opřít o stěnu a stěnu poškrábat případně protrhnout. Mazlíčky prosím nechte doma.