Často se ptáte

Jsem ve Skyhome v bezpečí?


Ano! Skyhome jsme postavili dostatečně daleko od civilizace tak, abyste měli soukromí, ale jsme dostatečně blízko, abyste se cítili bezpečně. Nacházíme se na soukromé oplocené zahradě a v době vašeho pobytu na zahradu nikdo nepůjde.
Jak je to se soukromím?


Skyhome jsme postavili na oplocené zahradě.
Jaká je uvnitř teplota?


Bublinu v zimě vytápíme hodinu před vaším příjezdem a topení po dobu vašeho pobytu necháváme zaplé. Protože ale bublina není zateplená a nafukujeme čerstvým vzduchem, vemte si prosím teplejší oblečení - teplé ponožky, svetr a nejlépe teplé (nebo nějaké) bačkory, protože studený vzduch jde od podlahy. Máme také vytápěnou matraci, která se postará o teplíčko až půjdete spát. V létě klimatizujeme a jsme schopni udělat uvnitř příjemně, pokud je venku aspoň 28 stupňů celsia. Pokud je nad 28, checkin doporučujeme nejdříve v 18:30, kdy je Skyhome ve stínu.
V jakém počasí se mohu ubytovat?


Ubytovat se můžete v jakémkoli počasí, nicméně pokud je venku v noci pod 9 stupnů celsia, nejsme schopni Skyhome uvnitř vytopit a doporučujeme se dobře obléknout - postel ale máme pro tyto případy vyhřivanou. Osobně vám doporučuji se ubytovat v bouřce, pokud se nebudete bát. Usínat pod padajícím deštěm je skvělý zážitek! Více informací o počasí se dočtete v našich podmínkách.
Parkování


Zaparkovat můžete před vjezdem na oplocený pozemek a poté pěšky k ubytování.
Jaké máte sociální zařízení?


Máme mobilní toaletu (toiku) a mobilní kempovací umyvadlo s mýdlem kousíček od ubytování. Protože jsme glamping, sprchu, wifi a tekoucí vodu uvnitř Skyhome nenajdete ale telefonní signál a LTE internet ano. Uvnitř ale pro vás máme připravené kafe a čaj z Dolce Gusto kávovaru :).
Kde naleznu snídani?


Snídaně na vás bude čekat po celou dobu Vašeho pobytu uvnitř pod poklopem. K snídani si můžete dát kafe či čaj z veliké termosky tak, jako v hotelu.
Rezervoval jsem si ubytování, co s sebou?


1) Pokud k nám dorazíte v zimě, vemte si prosím teplé ponožky, pohodlné tepláky a svetr. 2) Vemte si foťák nebo mobil pro hezké fotografie. 3) S sebou si můžete vzít nějakou zábavu - karty, svou oblíbenou knihu nebo něco, u čeho si odpočnete. 4) Pokud máte zájem o nějakou speciální přípravu - romantickou výzdobu, speciální šampaňské nebo víno, tak nás kontaktujte na 720375513 nejméně 2 dny před pobytem.
Kolik u vás stojí pobyt?


Za jednu noc u nás zaplatíte 2990Kč za dvě osoby. V ceně je snídaně. Můžeme vám vystavit voucher bez datumu, nebo si rovnou prostřednictvím formuláře zarezervujte svůj pobyt.
Může se mnou hodný pejsek?


Omlouváme se, ale i hodného pejska bude přitahovat průhledná zeď a může se tlapkami opřít o stěnu a stěnu poškrábat případně protrhnout. Mazlíčky prosím nechte doma.
Dárkové vouchery


Dárkové vouchery můžeme vystavit jak s pevným datem ubytování, tak i bez data. Všechny dárkové vouchery platí do konce sezóny, ve které byly zakoupeny. Naše sezóna je od 15.4.2022 do 30.10.2022. Uplatněte vouchery prosím nejpozději měsíc před ukončením sezóny, abychom zaplnili volné termíny. Vystavený voucher není možné vrátit z důvodu držení volných termínů pro ještě nevyužité vouchery. V případě uplatnění voucheru zakoupeného u třetích stran (Alza.cz, Adrop a ostatní) nás kontaktujte nejlépe telefonicky, náš systém nemá možnost si ověřit jejich platnost.
Od kdy do kdy je možné se ubytovat? - Sezóna 2022


Sezóna je od 15.4.2022 do 30.10.2022.
Aktuální obsazenost sledujte ve volných termínech.