O Nás

Jsme Víťa a Viky. Rozhodli jsme se postavit v čechách něco jedinečného a nabídnout to i ostatním. Postavili jsme první Bubble Hotel v České republice.

Víťa

Cestovatel. Tři roky strávil v Číně a procestoval velikou část Asie. Při pobytu v Singapore se zamiloval do propojení města s přírodou a to jen podpořilo nápad s kamarádem Davidem na postavení prvního bubble hotelu kousek od Prahy. Aktuálně pracuje na Startupu mobilní aplikace pro cestující v letecké dopravě.  Víťa je ve Skyhomu zakladatelem a hlavním investorem. Dost se u sehnání veškerého materiálu pro stavbu v době koronní zapotil. Zve Vás si užít dokonalý odpočinek v přírodě všude kolem vás. Skyhome na vás čeká na krásném místě s rozmanitou přírodou a 360 stupňovým výhledem. Zažijte jedinečný zážitek.

Skyhome je to pravé místo pro odpočinek v přírodě.

  • LinkedIn
1811825450.jpg

Viky

Ahoj, já jsem Viky. Do Čech jsem přiletěla studovat vysokou školu a místo toho jsem začala s Víťou stavět Skyhome. Pomohla jsem Bubble Hotel dostat do České Republiky po hedvábé stezce vlakem. Musím říci, že to v době pandemie nebyl lehký úkol. Naštěstí se nám to podařilo a ihned jsme začali stavět a vybavovat. Mám ráda českou přírodu a proto jsme se s Víťou rozhodli tento nápad realizovat. Vytvořili jsme jedinečné místo, kam si kdokoli bude moci jít odpočinout.