O nás

Jsme Lukáš a Barča, noví správci a spolumajitelé bubliny. Milujeme západy slunce a pozorování oblohy. A tak jsme se rozhodli převzít projekt Bubble Hotel v Čechách a něco tak jedinečného nabídnout i ostatním. Vítek, původní majitel, postavil první Bubble Hotel v České republice.

Lukáš

Vždy ho to táhlo k cestování, přírodě a k nebesům. Miluje nové zážitky a adrenalin, a proto má k nebesům opravdu blízko. 

Jeho prioritou při výběru ubytování je pohodlí a soukromí. Což v Bubble Hotelu kousek od Prahy je. Proto se rozhodl stát se spolumajitelem bubliny.


Aktuálně podniká v marketingu. S Barčou mají seberozvojový projekt Balu.

Zve vás si užít dokonalý odpočinek v přírodě všude kolem vás. Skyhome na vás čeká na krásném místě s rozmanitou přírodou a 360 stupňovým výhledem. Zažijte jedinečný zážitek pod hvězdami včetně pohodlí.

  • LinkedIn profil
  • Instagram Balu
8337267A-0CD7-4C04-81D1-C546E902B149_edited.jpg
IMG_5232.JPG

Barča

Barča je milovkyní výhledů a západů slunce. Proto jí Bubble Hotel již na první pohled zaujal. Na kempování moc není, ale glamping, to je jiná pohádka. Sama se věnuje seberozvojovému projektu společně s Lukym. Ráda s vámi vyřídí vše ohledně ubytování v bublině.

  • LinkedIn profil