O nás

Jsme Víťa, Viky, Lukáš a Barča, zakladatelé a správci bubliny. Milujeme západy slunce a pozorování oblohy. A tak jsme se rozhodli postavit Bubble Hotel v Čechách a něco tak jedinečného nabídnout i ostatním.

FullSizeRender.HEIC

Víťa a Viky

Víťa jako zakladatel Skyhomes.cz a hlavní investor. 

Cestovatel, který tři roky strávil v Číně a procestoval velikou část Asie. Při pobytu v Singapore se zamiloval do propojení města s přírodou a tak vznikl nápad na postavení prvního Bubble Hotelu v Čechách. Dost se u sehnání veškerého materiálu pro stavbu v době koronní zapotil.. Aktuálně pracuje na spolucestovatelské aplikaci Skychatters.com pro cestující v letecké dopravě.  

Viky do Čech přiletěla studovat vysokou školu a místo poctivého studia začala s Víťou stavět Skyhome. Pomohla Bubble Hotel dostat do České Republiky po hedvábé stezce vlakem. V době pandemie to nebyl lehký úkol. Naštěstí se to podařilo a ihned se začalo stavět a vybavovat. Má ráda českou přírodu a proto se s Víťou rozhodli tento nápad realizovat. Vytvořili jedinečné místo, kam si kdokoli bude moci jít odpočinout. 

  • LinkedIn profil

Lukáš

Vždy ho to táhlo k cestování, přírodě a k nebesům. Miluje nové zážitky a adrenalin, a proto má k nebesům opravdu blízko. 

Jeho prioritou při výběru ubytování je pohodlí a soukromí. Což v Bubble Hotelu je.


Aktuálně podniká v marketingu. S Barčou mají seberozvojový projekt Balu.
 

Rád s vámi vyřídí vše ohledně obchodu a spolupráce s Bubble Hotelem.

  • LinkedIn profil
  • Instagram Balu
8337267A-0CD7-4C04-81D1-C546E902B149_edited.jpg
IMG_5232.JPG

Barča

Barča miluje vyhlídky a západy slunce. Proto jí Bubble Hotel již na první pohled zaujal. Na kempování moc není, ale glamping, to je jiná pohádka. Sama se věnuje seberozvojovému projektu společně s Lukym.

 

Ráda s vámi vyřídí vše ohledně ubytování v bublině.

  • LinkedIn profil
skyhomelogo.png