top of page
Flying-open-white-gift-box-with-ribbons-Graphics-6940714-2-580x386.png

Stavíme novou bublinu v Krušných horách. 🥳

Podívejte se a rezervujte si pobyt.

Pronájem bubliny

Vlastníte zajímavý pozemek, zahradu, les, louku, rybník a chcete na ni postavit netradiční ubytování, vlastní glamping pro sebe, rodinu a provozovat ubytování? Pronajměte si naši bublinu, postavte ji k sobě na pozemek, vystavte ji u nás na webových stránkách a vydělávejte s námi. Pomůžeme Vám s realizací a vyhnete se všem chybám, kterými jsme si prošli my.

Cena na vyžádání
81302-exclamation-line-cartoon-yellow-mark-free-transparent-image-hd.png

Pronájem na sezónu 2023 zahájen.

IMG_2381.jpg

Netradiční ubytování, restaurace nebo meditační místnost, která natchne každého

Postavili jsme první bublinový hotel v ČR a líbí se jak našim hostům na krátkodobé ubytování, tak i majitelům zahrad či hezkých pozemků. Proto jsme se rozhodli propojit krásné s užitečným a dát vám možnost pronajmout si svou vlastní bublinu pod naší značkou a vydělávat společně. Co v průhledné bublině postavíte a k jakým účelům ji vybavíte už necháme na vás.

IMG_2392.jpg
IMG_2393.jpg
IMG_2394.jpg

Jaké máme možnosti?

Nabízíme bubliny ve velikostech od 3m až 12m, se separátní toaletou nebo bez. Se světli, bez světel, s elektrickými záclonami, ručními záclonami, s oknem, bez okna, dvoupatrové nebo jednopatrové. Variací je opravdu mnoho a proto vás v případě zájmu pozveme k nám do kanceláře a probereme všechny možnosti. 

IMG_2391.jpg

Jak taková bublina vypadá postavená?

A co dál? 

Rezervujte si svou bublinu již dnes a vydělávejte s námi.

IMG_2383.jpg
bottom of page