Zábava

Ve Skyhome zažijete spousty zábavy. Okolí vám zaručuje že se rozhodně nebudete nudit. Můžete navštívit spousty krásných míst, nebo zajít na blízkou akci které se v okolí neustále konají. 

Styl

Skyhome vám zaručuje originální pobyt v originálním stylu. Skyhome je  vybaven stylově tak. aby přinesl každému navštěvníkovi co největší pohodlí.

Radost

Pobyt ve Skyhome vám přináší potěšení a radost. díky své originalitě. kulatému tvaru, průhledným stěnám, zažijete něco výjimečného. Usínáte s pohledem na tisíce hvězd a probudí vás šimrající paprsky slunce.

Vize

Chceme lidem přinést radost a potěšení, dát lidem možnost vychutnat si krásu přírody v nevšedním zážitku v pohodlí domova.  Přinášíme něco, co tu ještě nebylo.

Vytváříme prostor a dáváme možnost okusit krásu přírody lidem kteří by běžně do přírody nocovat nešli. Co si budeme povídat, každý na stanování není a díky Skyhome tu možnost mají.

V přírodě je spousty inspirace a na čerstvém vzduchu s krásnou okolní přírodou je Skyhome ideální originální kancelář, kde si člověk skvěle odpočine a přijde na nové myšlenky. Věříme že Skyhome umožní lidem být více v přírodě a tak posilovat spojení které je pro nás přirozené. 

Odpočinek, relax, útočiště, originální kancelář to vše je Skyhome. Záleží jen na vás, jak Skyhome využijete. Čerstvý vzduch který se ve Skyhome neustále obměňuje, krásný výhled a okolní příroda je zárukou dokonalého a však nevšedního zážitku.     

Kontakt

Adresa

Skychatters s. r. o.

Jana Zajíce 24

400 11 Ústí nad Labem

IČ 06783716

Skychatters s. r. o.

Copyright ©️ 2019-2020 

Všechna práva vyhrazena