top of page
Sleeping under the stars?

Come and enjoy the perfect rest under the stars in the transparent one-room Bubble Hotel with 360 degree views, which awaits in a quiet place in a private garden.. You will not find walls, ceilings or doors, but a view from the bed straight to the clouds, the moon, the stars, the sunrise and sunset. Skyhome is the right place to relax, where no mosquito will wake you up.

Do 17.9.2023 jen 3490 Kč / dárkový voucher / noc
Od 1.1.2023 
4350 Kč / dárkový voucher / noc
81302-exclamation-line-cartoon-yellow-mark-free-transparent-image-hd.png
 • Prodej voucherů na 2023 zahájen! 🥳

 • Rezervace termínů už od 1.1.2023 🗓️

 • Nová bublina ✨

Copy of 696B80D1-ABFD-4D1A-8985-AEA3027A631A.JPEG

Sunrise right in front of you.

We've designed Skyhome so you wake up with the sunrise right in front of you and fall asleep with the sunset behind you. An amazing atmosphere will be created inside the room. We have also put emphasis on comfort and have arranged seating from bean bags, from which you look directly at the stars and the sunset from even more comfort. Be sure to check the weather before booking. If you like rain, book a rainy night and fall asleep to the sound of falling drops.

Copy of IMG_5418.jpg
Copy of 0601B2CD-58ED-41C2-8E9E-46AC60FE27D6.JPEG
Copy of 2020_11_12_15_13_IMG_2649-Edit-Edit.jpg

Where is Skyhome located?

You will find Skyhome 30 minutes from the center of Prague on a fenced plot where you will have enough privacy and peace at night. You can reach us by public transport or we will pick you up by car. We will reveal the exact location of Skyhome only after the agreed accommodation date, in order to maintain the most peaceful environment possible for visitors. 

Copy of DSC_0620-Edit-Edit.jpg

What can you find with us?

You will find everything you need here. A large comfortable double bed, comfortable bean bag seating with a table, books, drawers, heating and an outdoor toilet and sink. In the evening, you can pour yourself a bottle of champagne, coffee, tea or wine while watching the stars.  A light breakfast will await you in the morning, which you will enjoy to the fullest with a view of the sunrise. Of course, you will find cutlery, glasses and plates here. You will certainly not forget the peace of reading books and lying in bed, which the surrounding environment will offer you. 28 square meters under the stars with the comfort of home and a lot of romance you will definitely not forget.

GH010686_1624493202573.jpg
Copy of DSC_0613-Edit.jpg
Copy of File_022.jpeg

Photos of our visitor @adifelix_

You will find Skyhome 30 minutes from the center of Prague on a fenced plot where you will have enough privacy and peace at night. You can reach us by public transport or we will pick you up by car. We will reveal the exact location of Skyhome only after the agreed accommodation date, in order to keep the visitors as calm as possible. 

Photo of our visitor:  Hanka K.

And what next? 

Book your experience or make someone happy with a gift voucher.

Screenshot 2022-08-17 at 19.29.29.png
What are you asking us?

We have prepared answers to the most frequently asked questions for you.

 • Od kdy do kdy je možné se ubytovat? - Sezóna 2022
  Sezóna je od 15.4.2022 do 30.10.2022. Aktuální obsazenost sledujte ve volných termínech.
 • Dárkové vouchery
  Dárkové vouchery můžeme vystavit jak s pevným datem ubytování, tak i bez data. Všechny dárkové vouchery platí do konce sezóny, ve které byly zakoupeny. Naše sezóna je od 15.4.2022 do 30.10.2022. Uplatněte vouchery prosím nejpozději měsíc před ukončením sezóny, abychom zaplnili volné termíny. Vystavený voucher není možné vrátit z důvodu držení volných termínů pro ještě nevyužité vouchery. V případě uplatnění voucheru zakoupeného u třetích stran (Alza.cz, Adrop a ostatní) nás kontaktujte nejlépe telefonicky, náš systém nemá možnost si ověřit jejich platnost.
 • Jsem ve Skyhome v bezpečí?
  Ano! Skyhome jsme postavili dostatečně daleko od civilizace tak, abyste měli soukromí, ale jsme dostatečně blízko, abyste se cítili bezpečně. Nacházíme se na soukromé oplocené zahradě a v době vašeho pobytu na zahradu nikdo nepůjde.
 • Jaká je uvnitř teplota?
  Bublinu za chladnějšího počasí vytápíme hodinu před vaším příjezdem a topení po dobu vašeho pobytu necháváme zaplé. Protože ale bublina není zateplená a nafukujeme čerstvým vzduchem, vemte si prosím teplejší oblečení - teplé ponožky, svetr a nejlépe teplé (nebo nějaké) bačkory, protože studený vzduch jde od podlahy. Máme také vytápěnou matraci, která se postará o teplíčko až půjdete spát. V létě klimatizujeme a jsme schopni udělat uvnitř příjemně, pokud je venku aspoň 28 stupňů celsia. Pokud je nad 28, checkin doporučujeme nejdříve v 18:30, kdy je Skyhome ve stínu.
 • Kolik u vás stojí pobyt?
  Za jednu noc u nás zaplatíte 2990Kč za dvě osoby. V ceně je snídaně. Můžeme vám vystavit voucher bez datumu, nebo si rovnou prostřednictvím formuláře zarezervujte svůj pobyt.
 • V jakém počasí se mohu ubytovat?
  Ubytovat se můžete v jakémkoli počasí, nicméně pokud je venku v noci pod 9 stupnů celsia, nejsme schopni Skyhome uvnitř vytopit a doporučujeme se dobře obléknout - postel ale máme pro tyto případy vyhřivanou. Osobně vám doporučuji se ubytovat v bouřce, pokud se nebudete bát. Usínat pod padajícím deštěm je skvělý zážitek! Více informací o počasí se dočtete v našich podmínkách.
 • Parkování
  Zaparkovat můžete před vjezdem na oplocený pozemek a poté pěšky k ubytování.
 • Kde naleznu snídani?
  Snídaně na vás bude čekat po celou dobu Vašeho pobytu uvnitř pod poklopem. K snídani si můžete dát kafe či čaj z našeho Dolce Gusto kávovaru.
 • Rezervoval jsem si ubytování, co s sebou?
  1) Pokud k nám dorazíte v chladnějším počasí, vemte si prosím teplé ponožky, pohodlné tepláky a svetr. 2) Vemte si foťák nebo mobil pro hezké fotografie. 3) S sebou si můžete vzít nějakou zábavu - karty, svou oblíbenou knihu nebo něco, u čeho si odpočnete. 4) Pokud máte zájem o nějakou speciální přípravu - romantickou výzdobu, speciální šampaňské nebo víno, tak nás kontaktujte na 720375513 nejméně 2 dny před pobytem.
 • Může se mnou hodný pejsek?
  Omlouváme se, ale i hodného pejska bude přitahovat průhledná zeď a může se tlapkami opřít o stěnu a stěnu poškrábat případně protrhnout. Mazlíčky prosím nechte doma.
bottom of page