top of page
Unusual places
and accommodation in the Czech Republic

We are Bára, Lukáš and Víťa. We are building and looking for nice places for you to visit.

DSC02523.jpg
DSC02029.jpg

Vítejte v prvním Bubble Hotelu v ČR

.. s vámi již od roku 2020

Vítejte v sezóně 2024

U nás ve Skyhomes ubytování v bublině věříme, že naše jedinečné ubytování vám zajistí jedinečný zážitek v Praze s úžasným výhledem na hvězdy a letadla nad hlavou. Ať už sem přijedete na romantickou dovolenou, nebo na menší společenské setkání, máme pro vás vše, co potřebujete k načerpání nových sil a odpočinku. Díky naší výhodné poloze se navíc nacházíte v blízkosti všech zajímavostí, které musíte vidět v okolí.

DSC02001.jpg
DSC02686.jpg

Přijďte si užít dokonalý odpočinek pod hvězdami v průhledném jednopokojovém Bubble Hotelu s 360 stupňovým výhledem, který čeká na klidném místě u bývalé ústecké hvězdárny v Krušných horách. Nenajdete u nás stěny, strop, ale výhled z postele rovnou na mraky, měsíc, hvězdy, východ a západ slunce. Skyhome je to pravé místo pro odpočinek, kde vás žádný komár budit nebude.

fajkus.jpg

Luke

He loves new experiences and adrenaline, which is why he is really close to heaven. His priority when choosing accommodation is comfort and privacy. 

petr_edited.jpg

Barca

Barča loves views and sunsets. That's why Bubble Hotel caught her attention at first sight. There's not much to camping, but glamping is a different story.

Who we are

We are Víťa, Viky, Lukáš and Barča, founders and administrators of the bubble. We built the first Bubble Hotel in the Czech Republic.

DCWH0060.JPG

Ubytování v bublině

Vše co potřebujete vědět

Východ slunce přímo před vámi

Jen si to užít

Skyhome jsme nasměrovali tak, abyste se probudili s východem slunce přímo před vámi a usínali se západem slunce za vámi. Uvnitř pokoje se vytvoří úžasná atmosféra. Kladli jsme také důraz na pohodlí a zařídili sezení ze sedacích pytlů, ze kterých se díváte přímo na hvězdy a západ slunce z ještě většího pohodlí. Určitě se před rezervací podívejte na počasí. Pokud máte rádi déšť, rezervujte si dešťivou noc a usínejte pod zvukem padajících kapek.

Co u nás naleznete

Vše k užití pobytu

Najdete u nás vše, co budete potřebovat. Veliké pohodlné dvoulůžko, sezení z pohodlných sedacích vaků se stolem, knihy, toaletu a umyvadlo. Večer při pozorování hvězd si můžete nalít láhev šampaňského, kafe, čaj nebo víno.  Ráno na vás bude čekat lehká snídaně, kterou si užijete naplno s výhledem na východ slunce. Příbory, skleničky a talíře na vás budou čekat uvnitř bubliny. 

Obejměte hvězdy v bublinovém hotelu

Jedinečný záž

Představte si, že spíte pod oblohou plnou hvězd, bezpečně uloženi v pohodlné posteli. Bublinové hotely nabízejí tento jedinečný zážitek a spojují zázraky přírody s luxusem. Průhledný 360stupňový výhled vás vtáhne do krásy okolí a učiní váš pobyt nezapomenutelným. Vyměňte typické za neobyčejné a spěte pod hvězdami!

Kouzlo bublinových hotelů

Netradičně

Přáli jste si někdy přivítat východ slunce ze své postele nebo sledovat cestu měsíce po obloze? Noc v bublinkovém hotelu vám to umožní. Je to vzrušující zážitek z kempování s komfortem luxusního hotelu. Průhledná bublina poskytuje nerušený výhled na svět kolem vás a nabízí jedinečnou příležitost spojit se s přírodou. Zažijte toto kouzlo na vlastní kůži!

Photos of our visitor @adifelix_

You will find Skyhome 30 minutes from the center of Prague on a fenced plot where you will have enough privacy and peace at night. You can reach us by public transport or we will pick you up by car. We will reveal the exact location of Skyhome only after the agreed accommodation date, in order to keep the visitors as calm as possible. 

You have read about us

We don't have a big EGO, but marketing is needed.

Aktuálně_cz(2).webp
novinky.webp
imageedit_1_5081859998.webp
image.webp
sab2.webp
logo_expats.webp
cestujceskem.webp
denik_edited.webp
logo_glampingcz.webp
What are you asking us?

We have prepared answers to the most frequently asked questions for you.

 • Od kdy do kdy je možné se ubytovat? - Sezóna 2022
  Sezóna je od 15.4.2022 do 30.10.2022. Aktuální obsazenost sledujte ve volných termínech.
 • Dárkové vouchery
  Dárkové vouchery můžeme vystavit jak s pevným datem ubytování, tak i bez data. Všechny dárkové vouchery platí do konce sezóny, ve které byly zakoupeny. Naše sezóna je od 15.4.2022 do 30.10.2022. Uplatněte vouchery prosím nejpozději měsíc před ukončením sezóny, abychom zaplnili volné termíny. Vystavený voucher není možné vrátit z důvodu držení volných termínů pro ještě nevyužité vouchery. V případě uplatnění voucheru zakoupeného u třetích stran (Alza.cz, Adrop a ostatní) nás kontaktujte nejlépe telefonicky, náš systém nemá možnost si ověřit jejich platnost.
 • Jsem ve Skyhome v bezpečí?
  Ano! Skyhome jsme postavili dostatečně daleko od civilizace tak, abyste měli soukromí, ale jsme dostatečně blízko, abyste se cítili bezpečně. Nacházíme se na soukromé oplocené zahradě a v době vašeho pobytu na zahradu nikdo nepůjde.
 • Jaká je uvnitř teplota?
  Bublinu za chladnějšího počasí vytápíme hodinu před vaším příjezdem a topení po dobu vašeho pobytu necháváme zaplé. Protože ale bublina není zateplená a nafukujeme čerstvým vzduchem, vemte si prosím teplejší oblečení - teplé ponožky, svetr a nejlépe teplé (nebo nějaké) bačkory, protože studený vzduch jde od podlahy. Máme také vytápěnou matraci, která se postará o teplíčko až půjdete spát. V létě klimatizujeme a jsme schopni udělat uvnitř příjemně, pokud je venku aspoň 28 stupňů celsia. Pokud je nad 28, checkin doporučujeme nejdříve v 18:30, kdy je Skyhome ve stínu.
 • Kolik u vás stojí pobyt?
  Za jednu noc u nás zaplatíte 2990Kč za dvě osoby. V ceně je snídaně. Můžeme vám vystavit voucher bez datumu, nebo si rovnou prostřednictvím formuláře zarezervujte svůj pobyt.
 • V jakém počasí se mohu ubytovat?
  Ubytovat se můžete v jakémkoli počasí, nicméně pokud je venku v noci pod 9 stupnů celsia, nejsme schopni Skyhome uvnitř vytopit a doporučujeme se dobře obléknout - postel ale máme pro tyto případy vyhřivanou. Osobně vám doporučuji se ubytovat v bouřce, pokud se nebudete bát. Usínat pod padajícím deštěm je skvělý zážitek! Více informací o počasí se dočtete v našich podmínkách.
 • Parkování
  Zaparkovat můžete před vjezdem na oplocený pozemek a poté pěšky k ubytování.
 • Kde naleznu snídani?
  Snídaně na vás bude čekat po celou dobu Vašeho pobytu uvnitř pod poklopem. K snídani si můžete dát kafe či čaj z našeho Dolce Gusto kávovaru.
 • Rezervoval jsem si ubytování, co s sebou?
  1) Pokud k nám dorazíte v chladnějším počasí, vemte si prosím teplé ponožky, pohodlné tepláky a svetr. 2) Vemte si foťák nebo mobil pro hezké fotografie. 3) S sebou si můžete vzít nějakou zábavu - karty, svou oblíbenou knihu nebo něco, u čeho si odpočnete. 4) Pokud máte zájem o nějakou speciální přípravu - romantickou výzdobu, speciální šampaňské nebo víno, tak nás kontaktujte na 720375513 nejméně 2 dny před pobytem.
 • Může se mnou hodný pejsek?
  Omlouváme se, ale i hodného pejska bude přitahovat průhledná zeď a může se tlapkami opřít o stěnu a stěnu poškrábat případně protrhnout. Mazlíčky prosím nechte doma.
bottom of page