top of page
Bublinový hotel ✨

Přijďte si užít dokonalý odpočinek pod hvězdami v průhledném jednopokojovém Bubble Hotelu s 360 stupňovým výhledem, který čeká na klidném místě u bývalé ústecké hvězdárny v Krušných horách. Nenajdete u nás stěny, strop, ale výhled z postele rovnou na mraky, měsíc, hvězdy, východ a západ slunce. Skyhome je to pravé místo pro odpočinek, kde vás žádný komár budit nebude.

Do 17.9.2023 jen 3490 Kč / dárkový voucher / noc
Od 1.1.2023 
4350 Kč / dárkový voucher / noc
81302-exclamation-line-cartoon-yellow-mark-free-transparent-image-hd.png
 • Prodej voucherů na 2023 zahájen! 🥳

 • Rezervace termínů už od 1.1.2023 🗓️

 • Nová bublina ✨

Copy of 696B80D1-ABFD-4D1A-8985-AEA3027A631A.JPEG

Východ slunce přímo před vámi.

Skyhome jsme nasměrovali tak, abyste se probudili s východem slunce přímo před vámi a usínali se západem slunce za vámi. Uvnitř pokoje se vytvoří úžasná atmosféra. Kladli jsme také důraz na pohodlí a zařídili sezení ze sedacích pytlů, ze kterých se díváte přímo na hvězdy a západ slunce z ještě většího pohodlí. Určitě se před rezervací podívejte na počasí. Pokud máte rádi déšť, rezervujte si dešťivou noc a usínejte pod zvukem padajících kapek.

Copy of IMG_5418.jpg
Copy of 0601B2CD-58ED-41C2-8E9E-46AC60FE27D6.JPEG
Copy of 2020_11_12_15_13_IMG_2649-Edit-Edit.jpg

Kde se Skyhome nachází?

Skyhome najdete hodinu od Prahy v Krušných horách u obce Telnice na pozemku bývalé Ústecké hvězdárny, kde budete mít v noci dostatečné soukromí, klid a zajištěný výhled na oblohu. Přesnou polohu Skyhome prozradíme až po sjednaném termínu ubytování, abychom návštěvníkům zachovali co možná nejklidnější prostředí. 

Copy of DSC_0620-Edit-Edit.jpg

Co u nás najdete?

Najdete u nás vše, co budete potřebovat. Veliké pohodlné dvoulůžko, sezení z pohodlných sedacích vaků se stolem, knihy, toaletu a umyvadlo. Večer při pozorování hvězd si můžete nalít láhev šampaňského, kafe, čaj nebo víno.  Ráno na vás bude čekat lehká snídaně, kterou si užijete naplno s výhledem na východ slunce. Příbory, skleničky a talíře na vás budou čekat uvnitř bubliny. Klid u čtení knih a polehávání v posteli, které vám okolní prostředí nabídne určitě nezapomenete. Na zážitek v bublině v Krušných horách pod hvězdami s pohodlím domova a hromadou romantiky určitě nezapomenete. Fotografie na této stránce jsou fotografie naší první bubliny, nicméně druhá bude vypadat ještě o něco lépe!

GH010686_1624493202573.jpg
Copy of DSC_0613-Edit.jpg
Copy of File_022.jpeg

Fotografie naší návštěvnice @adifelix_

Skyhome najdete 30 minut od centra Prahy na oploceném pozemku, kde budete mít v noci dostatečné soukromí a klid. Dostanete se k nám MHD nebo Vás vyzvedneme autem. Přesnou polohu Skyhome prozradíme až po sjednaném termínu ubytování, abychom návštěvníkům zachovali co možná nejklidnější prostředí. 

Fotografie naší návštěvnice: Hanka K.

A co dál? 

Rezervujte si svůj zážitek, či někomu udělejte radost pod stromeček dárkovým voucherem.

Screenshot 2022-08-17 at 19.29.29.png
Na co se nás ptáte

Připravili jsme si pro vás odpovědi na nejčastější otázky.

 • Od kdy do kdy je možné se ubytovat? - Sezóna 2022
  Sezóna je od 15.4.2022 do 30.10.2022. Aktuální obsazenost sledujte ve volných termínech.
 • Dárkové vouchery
  Dárkové vouchery můžeme vystavit jak s pevným datem ubytování, tak i bez data. Všechny dárkové vouchery platí do konce sezóny, ve které byly zakoupeny. Naše sezóna je od 15.4.2022 do 30.10.2022. Uplatněte vouchery prosím nejpozději měsíc před ukončením sezóny, abychom zaplnili volné termíny. Vystavený voucher není možné vrátit z důvodu držení volných termínů pro ještě nevyužité vouchery. V případě uplatnění voucheru zakoupeného u třetích stran (Alza.cz, Adrop a ostatní) nás kontaktujte nejlépe telefonicky, náš systém nemá možnost si ověřit jejich platnost.
 • Jsem ve Skyhome v bezpečí?
  Ano! Skyhome jsme postavili dostatečně daleko od civilizace tak, abyste měli soukromí, ale jsme dostatečně blízko, abyste se cítili bezpečně. Nacházíme se na soukromé oplocené zahradě a v době vašeho pobytu na zahradu nikdo nepůjde.
 • Jaká je uvnitř teplota?
  Bublinu za chladnějšího počasí vytápíme hodinu před vaším příjezdem a topení po dobu vašeho pobytu necháváme zaplé. Protože ale bublina není zateplená a nafukujeme čerstvým vzduchem, vemte si prosím teplejší oblečení - teplé ponožky, svetr a nejlépe teplé (nebo nějaké) bačkory, protože studený vzduch jde od podlahy. Máme také vytápěnou matraci, která se postará o teplíčko až půjdete spát. V létě klimatizujeme a jsme schopni udělat uvnitř příjemně, pokud je venku aspoň 28 stupňů celsia. Pokud je nad 28, checkin doporučujeme nejdříve v 18:30, kdy je Skyhome ve stínu.
 • Kolik u vás stojí pobyt?
  Za jednu noc u nás zaplatíte 2990Kč za dvě osoby. V ceně je snídaně. Můžeme vám vystavit voucher bez datumu, nebo si rovnou prostřednictvím formuláře zarezervujte svůj pobyt.
 • V jakém počasí se mohu ubytovat?
  Ubytovat se můžete v jakémkoli počasí, nicméně pokud je venku v noci pod 9 stupnů celsia, nejsme schopni Skyhome uvnitř vytopit a doporučujeme se dobře obléknout - postel ale máme pro tyto případy vyhřivanou. Osobně vám doporučuji se ubytovat v bouřce, pokud se nebudete bát. Usínat pod padajícím deštěm je skvělý zážitek! Více informací o počasí se dočtete v našich podmínkách.
 • Parkování
  Zaparkovat můžete před vjezdem na oplocený pozemek a poté pěšky k ubytování.
 • Kde naleznu snídani?
  Snídaně na vás bude čekat po celou dobu Vašeho pobytu uvnitř pod poklopem. K snídani si můžete dát kafe či čaj z našeho Dolce Gusto kávovaru.
 • Rezervoval jsem si ubytování, co s sebou?
  1) Pokud k nám dorazíte v chladnějším počasí, vemte si prosím teplé ponožky, pohodlné tepláky a svetr. 2) Vemte si foťák nebo mobil pro hezké fotografie. 3) S sebou si můžete vzít nějakou zábavu - karty, svou oblíbenou knihu nebo něco, u čeho si odpočnete. 4) Pokud máte zájem o nějakou speciální přípravu - romantickou výzdobu, speciální šampaňské nebo víno, tak nás kontaktujte na 720375513 nejméně 2 dny před pobytem.
 • Může se mnou hodný pejsek?
  Omlouváme se, ale i hodného pejska bude přitahovat průhledná zeď a může se tlapkami opřít o stěnu a stěnu poškrábat případně protrhnout. Mazlíčky prosím nechte doma.
bottom of page